איך אנחנו יכולים לעזור לך?

מאמרים נוספים בקטגוריה

אימוני החיזוק

נקראים גם אימוני כוח / עיצוב וחיטוב / התנגדות.
(ובאנגלית: Toning או Resistance)

אימונים אלו יחזקו אותך ויחטבו את השרירים.  במהלך כל אימון את תרגישי את השרירים שורפים, זה יכאב אך הכאב הזה הוא מתוק, כי הוא אומר שהשרירים שלך מתחטבים ומתחזקים. האימונים הם קצביים ומאתגרים, יעזרו לבנות שריר עם מראה ארוך, יחזקו אותך הן גופנית והן נפשית ואת תרגישי במהלך היום שאת יותר חיונית וחזקה.


סוגי אימוני עיצוב וחיטוב ב-M3
  • אימוני חיזוק בהנחייתי אימונים לבניית תשתיות, חיזוק וחיטוב הגוף, בניית סיבולת.  אורך האימונים הוא נטו 25-30 דקות. יחד עם חימום ומתיחות אורך כל אימון 40-45 דקות. באימונים אלו אני בכוונה לא חוסכת בדגשים!
  • אימוני אינטרוולים ארוכים (HIIT) אימונים של 30 דקות נטו בדיוק (עם חימום ומתיחות 40 דקות) באימונים האלו יש פחות דיבורים ויותר עבודה. אינטרוולים של 45 שניות עבודה, 15 שניות מנוחה. אימונים אינטנסיביים ומאתגרים במטרה לקחת את הכושר שלך כמה רמות קדימה.
  • אימוני TABATA אינטרוולים קצרים במאמץ אינטנסיבי. 20 שניות עבודה חזקה, 10 שניות מנוחה. אימון בעל יעילות גבוהה מאד בו שורפים יותר קלוריות בזמן קצר. שריפת שומנים וקלוריות ממשיכה ב-48 שעות שלאחר האימון.

בכל שבוע תקבלי 3 אימוני חיזוק שונים כאשר חלוקת השבוע מביאה לעבודה מאוזנת על כל קבוצות השרירים בצורה הבאה:

אימון פלג גוף תחתון | אימון פלג גוף עליון | אימון טוטאל באדי

אם בא לך להחליף את אחד האימונים, את יכולה לבחור אימון ע"פ קטגוריות חלקי גוף  וזה גם לגמרי בסדר לחזור על אותו האימון פעמיים באותו השבוע.

במהלך כל האימונים אני אתאמן יחד איתך, אזיע יחד איתך, אדגים לך את אופן הביצוע ואסביר איך מבצעים את התרגילים בדרך הנכונה והבטוחה.

כדי לראות את החיטובים עליהם אנו עובדים במהלך אימוני חיטוב ועיצוב, חשוב מאד לשלב במהלך השבוע גם אימוני קרדיו המביאים לשריפת שומנים מוגברת.