איך אנחנו יכולים לעזור לך?

מרכז הדרכה > תוכניות אימונים > תכנית M+1 > האם התוכנית מחטבת ?

מאמרים נוספים בקטגוריה

האם התוכנית מחטבת ?

כן התוכנית בהחלט מחטבת. אך לפני הכל התוכנית מחזקת את תשתיות הגוף.
כמו שאי אפשר לבנות בניין ללא תשתיות חזקות. כך אי אפשר להגיע לגוף שהוא גם חטוב וגם חזק ובריא מבלי שיקרוס באיזושהי צורה.

חשוב להבין – בשנה הראשונה לאחר הלידה – ובפרט ב-3-6 חודשים שלאחר הלידה – לא מומלץ לבצע אימונים עצימים. נקודה. פשוט כי "הבניין עלול לקרוס". (הסבר בשאלה הקודמת)

ההמלצה הגורפת היא לחזור לכושר לאחר הלידה – בעצימות מתונה ובאופן הדרגתי – תוך מודעות מלאה לשימוש נכון בשרירי רצפת האגן.

אני יכולה להבטיח לך שאם תבצעי את אימוני החיזוק והחיטוב של התוכנית בהתמדה ותשלבי לפי יכולתך הליכות מדי יום וכן תקפידי עם התזונה שלך- את ללא ספק תראי ירידה במשקל, חיטובים ושינויים לטובה. ובדרך גם תחזקי את היסודות מבפנים שיאפשרו לך לקחת את הכושר שלך בהמשך לרמות גבוהות יותר.

כמה ק"ג ארד בתכנית?

הלוואי ויכולתי לחזות את העתיד ולומר לך בדיוק כמה ק"ג תורידי. לצערי קיימות בשוק המון תכניות או אנשים שמבטיחים הבטחות גדולות, אני באופן אישי מתרחקת כששומעת כאלה הבטחות שנשמעות TOO GOOD TO BE TRUE, וממליצה גם לך.

כל תכנית מהסוג שמבטיח לך הבטחות בסגנון של "הורידי X ק"ג בשבועיים", אני הייתי מאד נזהרת ממנה. אני מאמינה שאף אחד לא יכול להבטיח כאלו הבטחות.

מכיוון שאין קיצורי דרך או גלולות פלא כדי לרדת במשקל או כדי לראות תוצאות, אך ישנם אימונים, משמעת, חיוביות, ובעיקר סבלנות והתמדה.

אני כן יכולה להבטיח לך שאני אתן לך את הכלים הטובים ביותר בכל אימון, שהאימונים בתכנית הם נכונים ומדויקים עבור כל אישה אחרי לידה וכמובן, שאני אהיה זמינה בשבילך בווטסאפ לכל שאלה או הכוונה.

לאחר 12 שבועות של התכנית, אם את עקבית, אין לי ספק שיהיו תוצאות,  גם חיצוניות וגם פנימיות.

מדוע הליכה ולא ריצה?

הרבה נשים שנהגו לרוץ לפני ההריון, מאד מהר רוצות לחזור ל-10 ק"מ שלהן. אבל – משום שבתנועת הריצה יש ניתוק של 2 הרגליים מהקרקע בו זמנית, מדובר גם בפעילות היי אימפקט. אם תחזרי מיד בתום משכב לידה לריצה, יש סיכוי רב שתרגישי בעצמך תחושה של כבדות באזור הנרתיק, אולי מעט דליפת שתן ואף כאבים באזור הנובעים מעומס על רצפת האגן. ולכן, גם אם לפני ההריון היית רגילה לרוץ מרחקים, לאחר הלידה הסיפור שונה ומומלץ ביותר לחזור לריצה בהדרגה. אני ממליצה לשלב בתור התחלה יותר הליכות יותר כיווצים של רצפת אגן, יותר מודעות לאזור, ולאט לאט להתחיל לשלב פרקי זמן קצרים של ריצה.

 

הקליקי על התמונה להרשמה