במהלך שגרת האימונים שלך,הגיוני שתגיעי לשלב בו תתחילי לתהות מתי התוצאות הנראות לעין יתחילו להופיע. אני יודעת, שיש רגעים בהם נדמה שזה ממש לא בכוון, ובא לך פשוט לוותר ולהרים ידיים, אבל בבקשה, לא. כי זה לא הזמן להרים ידיים!  התוצאות אולי עדיין לא נראות לעין, אבל אם את באמת מתמידה באימונים ואוכלת בצורה מאוזנת, את ללא ספק במצב של התקדמות חיובית.

יש המון סימנים היכולים להעיד על כך, שהעבודה הקשה שאת משקיעה בשגרת האימונים שלך אכן משתלמת ואני רוצה שתתחילי לשם אליהם לב, כי הצלחה היא אוסף של נצחונות קטנים.
הנה כמה סימנים המעידים על התקדמות ושינויים לטובה-

את מרגישה ערנית ואנרגטית יותר במהלך היום יום
סימן מעולה לכך שהכושר שלך משתפר הוא התעוררות ברמת האנרגטיות שלך במהלך היום יום. כשרמת הכושר שלך משתפרת, הגוף שלך מתפקד גם באנרגיה גבוהה יותר ומנצל היטב את המשאבים שלו ובצורה האפקטיבית ביותר. במקום להרגיש מותשת ושחוקה, את דווקא מרגישה יותר ערנית וחדה, חיובית יותר, וגם ההספק היומי שלך בעבודה משתפר.

רמת הכושר שלך טובה יותר או ״את מצליחה יותר״
התמדה באימונים מביאה לכך שרמת הכושר שלך משתפרת. שימי לב שרמת הביצועים שלך בכל תרגיל משתפרת. אם בהתחלה תרגילים מסוימים היוו עבורך סיוט מוחלט ובקושי הצלחת לבצע אותם, אני בטוחה שלאחר מספר שבועות של אימונים, את כבר מצליחה לעשות כמה חזרות יותר בקלות. תוכלי גם לשם לב לזה באימוני הקרדיו, אם לדוגמא בהתחלה היה לך ממש קשה לרוץ אינטרוול במשך 3 דקות רצוף, אין לי ספק שעכשיו ה-3 דקות האלה קטנות עלייך. אז בפעם הבאה שאת מבחינה בכך שאת מבצעת יחסית בקלילות תרגיל מסויים שהיה קשה לך בהתחלה, או רצה יותר בקלות, את יכולה להיות גאה בעצמך, כי זה מסמן שינוי חיובי ומשמעותי.

הבגדים ״יושבים״ עלייך אחרת
לאחר מספר שבועות של אימונים, אולי תתחילי להרגיש בשינוי קל באיך שהבגדים ״יושבים״ על גופך. זה יכול להיות הג׳ינס האהוב עלייך שמרגיש יותר משוחרר על המתניים, או חולצה שלא ככ החמיאה פתאום דווקא נראית הכי מתאימה לך בעולם. מצד שני יכול להיות שתרגישי שבגדים מסויימים הופכים לקצת יותר צמודים, בעיקר באיזור הירכיים והזרועות. בלי לחץ! זה כנראה סימן לכך שהשרירים שלך מתחילים להבנות ולהתחטב יותר.

חברים ומשפחה מחמיאים לך
האם חברים ומשפחה התחילו להחמיא לך? זה לגמרי סימן לכך שגופך מראה שינויים. יכול להיות שאת מקרינה יותר שמחה ובריאות, שחברים, משפחה או עמיתים לעבודה רואים שינוי לטובה ביציבה שלך או שהאנרגטיות שאת מקרינה החוצה ממש מורגשת. עור הפנים שלך חלק וקורן יותר. כשהסביבה שלך מרגישה ורואה בשינויים אלו לפנייך, את לגמרי בכוון הנכון.

יש לך חשקים לאוכל בריא
החשק למתוקים ירד? קל לך יותר לסרב למתוקים? סימן שהכושר שלך משתפר! אני מאמינה שזה קורה, כי יש בך את הרצון לתדלק את הגוף שלך באוכל בריא ומזין יותר על כל העבודה הקשה שאת משקיעה. להרגלים בריאים יותר (כגון פעילות גופנית סדירה), יש השפעה ישירה על הרגלי התזונה שלך, לכן, ייתכן שתבחיני שאת משתוקקת בעיקר למזונות בריאים יותר.

הקואורדינציה ושווי המשקל שלך השתפרו
ככל שאת מתמידה באימונים, את כמובן הופכת לאפקטיבית יותר בכל אימון שאת מבצעת. ואת לגמרי יכולה להרגיש את זה על שווי המשקל, הקואורדינציה והיציבה שלך.

את ממש מחכה לכל אימון, ואם את מפספסת אימון זה ממש יושב לך על המצפון
ככל שתתמידי בתכנית האימונים, את כבר תתחילי לעשות את הקשר הישיר שבין אימון כושר והרגשה טובה, את פשוט תרגישי לבד שהגוף והנפש שלך חייבים אימון, ויש לזה תשובה מדעית, כי הרי בזמן אימון הגוף שלך מפריש אנדורפינים הגורמים לתחושה מדהימה וממכרת. אם יש לך רגעים בהם את חשה סוג של בעסה כי פספסת אימון או כי לא התאמנת מספיק כמו שרצית, זה מצביע על כך שהגוף שלך זקוק לתחושה הממכרת שאימון כושר מעניק. כן, כנראה שאת מכורה ולחלוטין בדרך לשינוי המיוחל.

אני מבטיחה לך, שההשקעה וההתמדה שאת נותנת מעצמך באימוני M3studio, היא משתלמת! אם הבחנת באחד מסימנים אלו, אז את לגמרי בכיוון הנכון להפוך לחטובה ובריאה יותר, פשוט המשיכי כך, זה רק ילך וישתפר!!! וכמובן שלחי עדכונים.