בתקופה האחרונה, אני מתמידה לשתות כמעט בכל יום שייק ירוק.

הרבה אנשים מעקמים את הפרצוף כששומעים את הטירוף החדש שלי, ואומרים שהם מעדיפים להסתפק בשייק מתוק כמו תות-בננה ותמר, כי לדעתם "שייק ירוק זה ממש מגעיל״. האמת, הם צודקים, זה באמת לא כ"כ טעים כמו שייק תות-בננה-תמר, אבל מה שבטוח שייק ירוק בריא פי כמה. וגם את הטעם אפשר לשפר בתוספת של פרי מתוק כלשהו.

אני מצאתי את השילוב המנצח והטעים לשייק ירוק, ואני ממליצה על השייק הזה בהמון אהבה. כדי לגרות אתכם יותר, פירטתי את מרכיבי השייק הירוק שלי וכתבתי קצת על כל מרכיב כדי שתבינו כמה בריאות יש בכוס אחת ירוקה.

עלי סלרי: מעולים למניעת כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, כבד שומני והם מסייעים להרזייה.
עלי פטרוזיליה: מעולים לניקוי הכליות, טיפול במקרים כמו אנמיה וחוסר ברזל בגוף וכן מחזקים את המערכת החיסונית.
עלי נענע: מסייעים במקרים של כאבי בטן, טיפול בבחילות וטיפול בשיעול. וכן מרעננים את הנשימה וריחות פה לא נעימים.
עלי תרד: מצויינים למניעת מחלות כמו אוסטאופורוזיס סרטן ויתר לחץ דם, ניקוי רעלים מהמעי הגס וכן מסייעים לשמירה על בריאות העור שלנו.


מלפפון: עשיר בנוזלים ומכיל רכיביים אנטי סרטניים. מסייע להורדה במשקל ולפעילות מערכת העיכול, מסייע בהפחתת כולסטרול ושולט על לחץ הדם וכן שומר על בריאות המפרקים.
תפוח ירוק: מסייע לפעילות מערכת העיכול, מפחית כולסטרול ואפילו מסייע בירידה במשקל.
מנגו: הפרי האהוב עליי מכל!!! נדמה כי בגלל היותו כה מתוק, הוא עשיר בקלוריות, אך ההיפך הוא הנכון ומכוון שהוא מצויין לשיפור פעילות מערכת העיכול, הוא מסייע מאוד לירידה במשקל. המנגו הוא ״אנטי סרטני ואנטי אייג׳ינג״: מסייע במקרי עצירות, מוריד כולסטרול ומונע מחלות לב וכלי דם
פאפאיה­: מסייעת בהורדת כולסטרול, מניעת סרטן ומונעת מחלות לב ויתר לחץ דם.
לימון: מסייע בריפוי בעיות במערכת העיכול ועצירות. מצויין לשמירה על בריאות העור, השיער והשיניים וכן מסייע בהורדה במשקל, ואם תמשיכו לחפש ברשת עוד יתרונות תבינו למה נאמר ״לימון מוסיף המון״.
ספירולינה מאז ששמעתי על הספירולינה, יצר הסקרנות שבי התעורר ומצאתי אינספור מאמרים ומחקרים המייחסים לספירולינה טווח עצום מאוד של יתרונות. אני רק אמנה חלק מהיתרונות, וממליצה להמשיך לקרוא על הספירולינה, כי מדובר, לגמרי, במזון שהוא קסם. הספירולינה נחשבת ל"מזון על". היא תורמת לחיזוק המערכת החיסונית והפחתת גורמי הסיכון להתפתחות מחלות שונות כגון סרטן, מחלות לב וכלי דם וזאת ע״י ניקוי וטיהור הגוף מרעלים. הספירולינה משפרת את האנרגיה וחיוניות הגוף ותורמת לאיזון פנימי ותחושת רוגע.

אני ממש אשמח לשמוע מכם, איך היה השייק הירוק בהמלצתי ואם גם לכם יש המלצה לשייק ירוק וטעים אף יותר, שתפו אותי 🙂

אז יאלה, שיהיה לכם לחיים ולבריאות !

מאי