איך אנחנו יכולים לעזור לך?

מרכז הדרכה > פרטי חשבון > ביטול מנוי

מאמרים נוספים בקטגוריה

ביטול מנוי

מנוי חודשי

המנוי החודשי – הינו הוראת קבע המתחדשת אוטומטית בכל חודש ביום בחודש שבו נרשמת ("מועד החיוב") לדוגמא, אם נרשמת ב-14 לחודש, מועד החיוב הינו ב-14 לחודש הבא וכן הלאה **

 • ניתן לבטל את המנוי החודשי שלך לסטודיו M3 לפני מועד החיוב הבא כדי להימנע מתשלומים עתידיים. אנחנו כמובן נהיה עצובים אם תחליטי לעזוב.
 • לאחר ביטול המנוי תוכלי להמשיך להשתמש בסטודיו במשך כל מחזור החיוב שנותר שעליו שילמת.
 • אופן הביטול: עלייך לשלוח בקשה לביטול לא יאוחר מ-72 שעות לפני מועד החיוב הבא***  ("מועד הודעת ההפסקה") בצרוף 4 ספרות אחרונות של אמצעי התשלום או מספר ת.ז. (לצורך אימות)
  את הבקשה לביטול יש לשלוח לכתובת המייל m3@maymor.tv

*** במידה וביקשת להפסיק את המנוי בחלוף מועד הודעת ההפסקה, איננו מבטיחים כי נוכל לבצע ביטול וייתכן כי תחוייבי עבור החודש הנוסף. לדוגמא: בגלל סופי שבוע או חגים, וגם מכיוון ש –
** במידה ונרשמת ב-31/30/29 לחודש – "מועד החיוב" הינו ב-28 לחודש (כך פועלות חברות הסליקה בישראל)

מנוי השנתי
 • המנוי השנתי אינו ניתן לביטול. בניגוד למנוי החודשי,  המנוי השנתי הינו עסקה חד פעמית (הניתנת לחלוקה לתשלומים) שאינה ניתנת לביטול.
  ולכן הלכנו לקראת הלקוחות ואיפשרנו הרשמה גמישה ביותר במסלול חודשי הניתנת לביטול בכל עת (בעבר היתה רק האופציה השנתית)
זיכויים כספיים

כאשר את נרשמת לתוכנית אינטרנטית, את נרשמת למוצר מידע (כהגדרתו בחוק המחשבים) ובהתאם לתקנון האתר שלנו ובשל הגדרת הסטודיו כשירות ו/או מוצר הניתן להקלטה ו/או לשכפול וכן כ"מוצר מידע" כהגדרתו בחוק המחשבים הישראלי,

אין אפשרות לזיכוי כספי, על פי חוק.

בשים לב לכך כי המוצר ו/או השירות הנמכרים עונים להגדרה אשר בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 בסעיף 6 (א) סעיף קטן 7 ו-8

ובשפה פשוטה: להבדיל מחדר כושר – במוצר מידע אפשרויות הביטול והזיכוי הן מוגבלות מאד ומעוגנות היטב בחוק.

מדיניות זו היא כמובן עבור כל מוצרי סטודיו M3  (מנוי חודשי, מנוי שנתי, M+1 ו Mbaby)

לא נאפשר זיכויים גם בגין:

 • שינוי דעתך / התחרטות (הרשמה לסטודיו או לכל תכנית אינטרנטית לא נועדה ל-“בדיקה” של התכנים)
 • תקופות מנוי בהן לא התאמנת (עצם העובדה שבסופו של יום, לא השתמשת במנוי, כמוה כאי הגעה למכון הכושר. במצב דומה זה, הרי שלא היית מקבלת החזר מהמכון)
 • רכישה בשוגג.
 • ביטול מנוי באיחור.
 • מצב רפואי **במנוי השנתי ניתן לבצע הקפאת מנוי במקרה של מצב רפואי ובהצגת אישור רופא – מדיניות הקפאת מנוי
 • תקלות טכניות בצד הלקוח שאינן בשליטתנו (לדוגמא, אינטרנט איטי / מחשב בעייתי) אנחנו נשמח לעזור בפתרון בעיות מסוג זה, אך זה ידרוש שיתוף פעולה.
 • במקרה והלקוחה ביקשה לבטל ולא סיפקה 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי (לאימות), אנחנו תמיד נבקש זאת במייל חוזר ונזכיר לשלוח את 4 הספרות האחרונות.  אם הלקוחה לא תשיב למייל, לא נוכל לבטל.  באחריות הלקוחה לקרוא אימיילים.
 • יש לציין כי כאשר נרשמים לתוכנית אינטרנטית כלשהי יש לקחת אחריות, לקרוא את המיילים הנשלחים, ולהבין שלעיתים נדרשת גם בדיקה של תיבת הספאם.  כך מקובל לעשות בכל רכישה אינטרנטית. לבית העסק אין תמיד שליטה היכן ספקיות המייל 'מחליטות' לשים את המייל. ידוע כי ספקיות המייל 'מחליטות' לא פעם בשבילנו מה נכון לנו לקרוא.

עם זאת, אם אינך מרוצה מסיבה כלשהי אנא פני לצוות שירות הלקוחות שלנו דרך "צרי קשר" שבתפריט הראשי, ואנחנו נבדוק כל מקרה לגופו.

מידע משפטי רשמי

מידע רשמי מאתר המועצה הישראלית לצרכנות לגבי עסקאות צרכניות שלא ניתן לבטל, ניתן למצוא: