אני מאושרת שהגעת עד לפה! 

ואם כבר הגעת – אני רוצה שתתחייבי לעצמך ל-7 ימים בלבד של בריאות וכושר!

20-30 דקות ביום, וזהו.
זה בערך הזמן שאת מזפזפת בטלוויזיה, או גוללת ללא שום סיבה או מטרה באינסטוש, פייסבוק או טיקטוק, או הזמן שאת אולי מקדישה בלבהות במקרר כשאת מנסה להחליט מה לאכול 😛 את יודעת שיש לך בודאות 20-30 דק פנויות ביום😉 אז אל תעבדי על עצמך😉

המטרה: לחטב ולחזק את שרירי הבטן ב-7 ימים!
וכמובן – להביא אותך לתחושת נצחון שאין לה מחיר שאני מאמינה שתבעיר בך מוטיבציה, עוצמות גדולות וחשק לעוד!

אז בלי הרבה דיבורים  – בואי פשוט נצא לדרך!

סרטוני האימונים

את הסרטון הזה תעשי בכל יום במשך 7 ימים!  (משך אימון: 20דק') זהו אימון קרדיו המתמקד על הבטן ושמטרתו שריפת שומנים וחיזוק שרירי הבטן.

את הסרטון הזה תעשי בימים 4-7 בנוסף לאימון הראשון! (משך אימון: 10דק') האימון הזה מטרתו לדייק עוד יותר את חיטוב וחיזוק שרירי הבטן וכדי להביא לחשיפת השרירים.

כדי לעשות לך סדר – זה הלו"ז שלך לשבוע האתגר 👇

👆תני לחיצה ארוכה כדי לשמור את הלו"ז לנייד שלך👆

הנחיות ל-7 ימי האתגר:
  1. יום 0: שמרי את הלו״ז של האתגר על הנייד שלך והעלי אותו לאינסטגרם /סטורי / פייסבוק / טיקטוק וספרי לכולם שאת הולכת לעשות את זה ובגדול💪🏽
    זכרי להכניס האשטאג #אתגרהבטןשלהמדינה וכמובן לתייג אותי maymor.tv@ כדי שהעוקבים שלך יוכלו למצוא גם הם את האתגר ולהצטרף!    זה בחינם!!!
  2. יום 0: צלמי תמונת "לפני" של שרירי הבטן שלך כדי שיהיה לך למה להשוות בתום האתגר.
  3. ימים 1-7: השלימי את האימונים המופיעים בלו״ז לכל יום.
  4. ימים 1-7: הקפידי לשתות לפחות 2-3 ליטר מים ביום במשך כל 7 הימים. הצמדי לבקבוק מים!
  5. ימים 1-7: נסי להפחית בכמות האוכל המעובד שאת צורכת- לכן הפטרי מכל המאפים, המטוגנים, המתוקים וכל שאר החטאים למשך 7 ימים! והחליפי אותם ביותר ירקות, פירות וחלופות בריאות ונקיות.
  6. סוף יום 7: מיד אחרי האימון האחרון שלך, צלמי תמונה או סרטון "אחרי" של שרירי הבטן שלך והעלי את התמונה/סרטון לאינסטגרם/ סטורי/ פייסבוק / טיקטוק.
    זכרי – להוסיף את ההאשטאג #אתגרהבטןשלהמדינה וכמובן לתייג אותי maymor.tv@ כדי שאוכל לראות את השינוי שלך ושתף גם אצלי בסטורי!
רוצה עוד אימונים ?

הצטרפי לסטודיו M3 – הסטודיו הדיגיטלי שמשנה את דרך האימון של אלפי נשים בישראל

בסטודיו תקבלי גישה מיידית למגוון תוכניות אימונים שיעשו לך המון סדר בחיים, לכל רמה! מאות אימוני כושר, ואינסוף תכנים של התפתחות אישית, מוטיבציה וחשיבה חיובית, שלא תמצאי באף חדר כושר!
סטודיו M3 הוא הרבה יותר מכושר!

סטודיו M3 משנה חיים!

הקליקי להרשמה לסטודיו