"האם האימונים באפליקציה שלך יעילים כמו בחדר כושר?" זו שאלה שאני נשאלת הרבה!

כל אחד ואחת מתחברים למשהו אחר ולכן במקרה הזה אני יכולה רק לשתף את דעתי מנסיוני האישי –

לפני הכל

מה שחשוב הוא שבאמת (אבל באמת!), ולא משנה איפה, שתתאמני ותתמידי! ישנן נשים שחושבות שה TV לא מתאים להן, עושות מנוי במסגרת פרונטלית כלשהי ובסוף לא הולכות ולא עושות כלום. היעילות בסופו של דבר נמדדת בהתמדה שלך!

זמן עבודה

בחדר כושר לפעמים עוצרים, ממתינים למכשיר, נחים, מקשקשים… באפליקציה שלי מדובר ב 30 דק' ממוקדות של נטו עבודה. בלי נסיעה / פקקים / עמידה בתור / ובלי להיות תלויה בלו"ז של מישהו אחר.

יעילות

חדר כושר וכל מיני מכשירים מתוחכמים זה מגניב, אבל זה לאו דווקא יותר טוב מהדברים הפשוטים והבסיסיים שאפשר לעשות ללא ציוד מתוחכם. "מצוינות מושגת על ידי שליטה ביסודות" –  חכמים ממני אמרו זאת. האימונים במשקל גוף + משקוליות לא כבדות מידי – הם מצויינים מכיוון שהם אינם מנפחים. אלא מאפשרים עבודה יותר אירובית יחד עם חיזוק ובכך הם מעצבים, שורפים ומאריכים את השריר.

תוכנית אימונים

העבודה מול תוכנית אימונים מסודרת היא חובה למי שרוצה להגיע לתוצאות!
בחדר כושר עושים מנוי.  תוכנית אימונים היא בתוספת תשלום.
באפליקציה שלי יש מגוון תוכניות אימונים מעולות! כל תוכנית עושה לך סדר, כל תוכנית בקונספט מעט שונה. והמטרה היא שבסופו של דבר תתנסי בכולן.

וכמובן השילוב של אימוני כוח, אירובי ומתיחות בכל שבוע וכל מגוון סגנונות האימונים שבאפליקציה (קיקבוקס, חיזוק, קרדיו, טבטה, היט, וכו..) הם מתכון בטוח להצלחה.
בכל תוכנית המטרה היא לאתגר את הגוף שלך בצורה מעט שונה, כי אם נעשה כל הזמן את אותם אימונים, זה גם יכול לשעמם וגם הגוף יתרגל…
אני תמיד בעד לאתגר את הגוף והשרירים בדרכים שונות. זו לטעמי הדרך הכי טובה להתחזק וגם לשרוף יותר קלוריות.

רמת קושי

יש לנו בסטודיו מתאמנות ספורטאיות של שנים, שמסיימות אימונים מהסטודיו קרועות ובלי אוויר. אח שלי שהוא מתאגרף באיגרוף תאילנדי במשך שנים וספורטאי בנשמה מסיים אימון בסטודיו כשכולו מים. ואפילו אלוף הארץ בג'ודו ביצע אימונים מהסטודיו ואמר שהיה לו מאתגר.

אל תתני לצבעוניות ולעובדה שזה אימון מהבית להטעות אותך. האימונים באפליקציה שלי אלו אימונים רציניים ומקצועיים ביותר. אלו אימונים שאני באופן אישי עושה במשך שנים, הם מתאימים לגוף הנשי וכאמור, מאתגרים בכל הרמות.

מתאים לכל רמה

באפליקציה שלי יש תוכניות אימונים גם למתחילות. אבל אני מאמינה שכל אחת יכולה לעשות ולסיים כל אימון באפליקציה, גם את היותר קשים. אם קשה אפשר להוריד הילוך, לעצור את הוידאו. להסדיר נשימה ואז להמשיך. אפשר ללכת במקום לקפוץ, בקצב שלך, גם אם זה ב "צעדי תינוק". את שולטת בקצב ובמאמץ! ואין שום דבר רע בלהתנסות באימונים שהם מעט מעל לרמת הכושר שלך.

נוחות

יש לנו המון מתאמנות שיש להן מנוי גם לחדר כושר אבל הן שומרות על המנוי באפליקציה כי זה פשוט נוח ומשלים להן אימונים בזמן שנוח להן. או שהן לוקחות את האפליקציה איתן לחדר הכושר / סטודיו ומתאמנות איתי שם.

הרבה יותר מכושר

באפליקציה יש תמיכה בווטסאפ ישירות מהמאמנת, מגוון תוכניות אימונים, מאות אימונים מסגנונות שונים והמון ערך מוסף מעולמות של התפתחות אישית (דברים שבכלל לא מדברים עליהם באף חדר כושר)והאמת שלא בכל סטודיו אפשר למצוא מאמנים סוחפים שהופכים את האימון לכיף 😜

לסיכום

לאפליקציה יש את היתרונות הברורים, זה חוסך נסיעה, חוסך המון כסף, זמין לך בכל שעה, את לא תלויה בלו"ז של מישהו אחר. את מתאמנת בזמן שלך, עם מסגרת מסודרת.

ומבחינת השגת תוצאות – חד משמעית וללא שום ספק, האימונים באפליקציה שלי יכולים לגמרי להחליף אימונים של חדרי כושר מבחינת יעילות והשגת תוצאות.

מה אני ממליצה? מצאי לך את המסגרת שמתאימה לך, ותתמידי!


הצטרפי לאפליקציית הכושר שלי ולאלפי נשים שעשו את הצעד הראשון, התאהבו והגיעו לתוצאות מדהימות של גוף ונפש 💃💪

מתלבטת?
👈הקליקי לפירוט המסלולים👉

תוכלי להשאיר פרטים ונציגה תיצור קשר טלפוני!