היום באימון דיברתי על הנושא הזה של בואו נעשה את הכושר בשביל הכיף, בשביל הבריאות, בשביל השמחה!
בואו נשתדל להגיד קצת פחות את הקשה, וכמה שזה באסה, כי אלו מילים שליליות.
בואו נעשה הפוך על הפוך ונגיד דווקא: "כן. זה כיף, זה עושה לי טוב. זה משמח אותי".

למה אני אומרת את זה?
כי אנחנו חיים בעולם בו אנחנו כל היום סופגים המון אינפורמציה, ולצערי הדברים השליליים מקבלים יותר ווליום וקל להם הרבה יותר לחלחל אלינו, לראש שלנו, למחשבות שלנו, לתת מודע שלנו. בקלות.
אנחנו תמיד נשמע על איזשהו ריב שוקולד שהיה, על איזושהי קטטה, פריצה שהייתה או משהו שהוא שלילי. ובסוף החדשות או בעמוד האחורי של העיתון יהיה איזשהו "רגע קטן של נחת".
ככה זה – השליליות מקבלת הרבה יותר ווליום לצערי.

אני באמת אומרת שביחד אנחנו יכולות להגביר את החיוביות. לא רק להגיד שאנחנו חיוביות. לא רק להגיד: "כן, אני בן-אדם מאוד מאוד מאוד חיובי".
אני אומרת לא להגביר טיפה, לא להגביר קצת, אוקיי? אלא אני מתכוונת להגביר פי 1,000 את החיוביות שלנו בחיים שלנו! כלפי חוץ אבל גם כלפי פנים. אוקיי?
וזה אומר גם הדברים שאנחנו צורכים. המילים שאנחנו אומרות לעצמנו, או הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו ולאנשים אחרים.

כי בריאות, כמו שאני אוהבת להגיד, זה לא רק לעשות אימון או לאכול בריא. בריאות זה גם המחשבות שלנו! והמילים שיוצאות לנו מהפה, זה גם בריאות!
אז בואו ננסה לבחור את המילים שלנו ולהפוך את הכול! הפוך על הפוך, ולהגיד את הדברים הטובים והחיוביים.

אנחנו יכולים גם לבחור איזו אינפורמציה אנחנו רוצות לצרוך, איזו אינפורמציה תיכנס אלינו לראש.
אז בואי ונגביר את החיוביות כלפי העולם, כלפי עצמנו, כלפי החברים שלנו וכל הסובבים שלנו. וכמו שאמרתי, גם את הדברים החיוביים שאנחנו צורכים.

אנחנו נמצאים במהלך היומיום שלנו המון ברשתות החברתיות. אז אפשר להתחיל למלא את הפיד שלנו בפרופילים שגורמים לנו להרגיש טוב יותר, פרופילים שמשמחים אותנו, שנותנים לנו השראה, נותנים לנו מוטיבציה, פרופילים שבאמת מקדמים אותנו, שגורמים לנו להיות אדם טוב יותר כלפי עצמנו וכלפי אחרים, כלפי העולם. פרופילים שמלמדים אותנו משהו חדש. אוקיי? ואם יש פרופילים שגורמים לך להרגיש נחותה, קצת פחות טובה, כזאת קטנה, לא מצליחה, לא מוצלחת, אני חושבת שזה הזמן וזה הכי קל שיש, פשוט לעשות 'אנפולואו' לפרופילים שלא מקדמים אותנו וגורמים לנו להרגיש רע לגבי עצמנו. ואל תתקמצנו בלעקוב אחרי פרופילים שגורמים לנו מוטיבציה. למשל אח שלי, טל, האינסטגרם שלו מפוצץ בפרופילים שנותנים לו השראות. משפטי מוטיבציה, משפטים של אפירמציות. ויש בינינו גם מין כזה משחק סמוי כזה שכל פעם הוא שולח לי, אני שולחת לו משפטים.
אז אולי תבחרו חברה, שתיים שלוש, או בני משפחה ותתחילו לשלוח להם גם כן משפטי מוטיבציה.
ואת יודעת למה אני אומרת את זה?
כי כדי לשמר את החיוביות בחיים שלנו ולהשתמש באמת באפירמציות ובמילים חיוביות בחיים שלנו, זו עבודה יומיומית ומאוד מאוד מאוד קל לשכוח את זה.
ובאמת לפעמים, יכול להיות שאני מגיעה למצב שאני קצת שוקעת, והופ, פתאום טל שולח לי איזשהו משפט שהוא בדיוק נוגע במקום. בדיוק הייתי צריכה לשמוע את המשפט הזה כדי להרים את עצמי.

אז תשלחו אחת לשנייה. זה יעשה לכן טוב. שמרו את זה על המסך בטלפון, על שומר מסך במחשב, על פתקיות ליד המיטה, על פתקיות ברחבי הבית, מול המראה כשאת בבוקר שוטפת פנים, מצחצחת שיניים. כל אחת והרעיונות היצירתיים שלה כדי למלא את החיים שלנו בחיוביות, במסרים חיוביים, במילים חיוביות שבאמת מרימות לנו וגורמות לנו להרגיש הרבה יותר טוב.

התחילי למלא את הבית ואת החיים שלך באפירמציות חיוביות ובמסרים חיוביים שמרימים לך.   בואי ונגביר את הווליום של החיוביות!

!MAKE POSITIVITY LOUDER

יאללה, נתראה באימון הבא.
מאי

 


הצטרפי לאפליקציית הכושר שלי ולאלפי נשים שעשו את הצעד הראשון, התאהבו והגיעו לתוצאות מדהימות של גוף ונפש 💃💪

מתלבטת?
👈הקליקי לפירוט המסלולים👉

תוכלי להשאיר פרטים ונציגה תיצור קשר טלפוני!