קרה לכם פעם שקמתם בבוקר והרגשתם שכל הגוף כאילו תקוע? נוקשה ממש כמו איש הפח מהקוסם מארץ עוץ? או שבמהלך היום הרגשתם גוף חלש, עייף, וכאילו שהגוף סופג כבר צורה של ישיבה ממושכת על כסא? ומעניין אותי לדעת, אם דווקא לפני השינה, כשאתם עייפים אחרי יום מלא בעשייה, אבל הגוף פתאום ממש ערני ולא מאפשר להירדם?

לי זה קורה ביג טיים!

ולכן מצאתי פתרון, אותו אשמח לחלוק איתכם…

בבוקר אני מרגישה שאני חייבת לשמן את מפרקי הגוף כדי שלא ארגיש כמו איש הפח. , טווחי התנועה בבוקר, לאחר שינה אינם מוכנים לספוג ישר את הפעילות הגופנית היומיומית הרגילה (הליכה, ישיבה, נעילת נעליים, סחיבה של תיק ועוד), מכירה את זה שנתפס הגב בדיוק כשקמים מהמיטה וזה כי ״עשיתי תנועה לא נכונה…״, על זה אני מדברת.

במהלך היום יש רגעים שאני פשוט מרגישה שחייבת ״חילוץ עצמות״ כדי לעורר את הגוף ולהמשיך לשמור על ריכוז ואנרגיה גבוהה, ובערב אחרי יום מלא בדברים אני רוצה לישון אבל הגוף עוד עירני…אז מה עושים?

הגוף והנפש שלנו, כמו כל דבר בחיים, חייבים איזון, וכשאני מדברת על גמישות וכוח, אי אפשר שריר חזק מדי ומפרק נוקשה ואי אפשר גמישות רבה מדי על חוזק השריר­ זה עלול להביא לפציעות.

הכנתי אוסף של תרגילי מתיחות "On the Go״ ככה שלא יהיו תירוצים…בצעו את תרגילי המתיחות האלו כשאתם מבצעים 10 נשימות עמוקות בכל מנח. לאחר סיום המתיחות אתם לבד תרגישו ערניים ורגועים יותר, אתם תראו שמשהו ביציבה השתנה לטובה­ תרגישו גבוהים יותר. ומעבר לזה חשוב לי שתדעו שגמישות ומתיחות תורמים מאוד לשיפור טווחי התנועה במפרקים, מורידים כאב שרירים תפוסים לאחר אימון ושומרים על מפרקים בריאים.

אני גם מאמינה שלהיות גמיש זה להיות צעיר וזה כבר מסכם את הכל!

 


הצטרפי לאפליקציית הכושר שלי ולאלפי נשים שעשו את הצעד הראשון, התאהבו והגיעו לתוצאות מדהימות של גוף ונפש 💃💪

מתלבטת?
👈הקליקי לפירוט המסלולים👉

תוכלי להשאיר פרטים ונציגה תיצור קשר טלפוני!